Mūsų komanda

Mūsų profesinė praktika ir asmeninės patirtys sukauptos įvairiose srityse. Tai - papildoma vertė mūsų kuriamiems teatriniams pasakojimams.

Raimonda Agnė Medeišienė

Forumo teatro 4R įkūrėja ir kūrybos vadovė, Taikomųjų teatro metodų ekspertė

Taikomuosius teatro metodus sau atradau Helsinkio teatro akademijoje (Suomija). Užsikabinau. Tuomet sekė klajonės, praktikos, tyrinėjimai - pora metų Česterio universitete (Jungtinė Karalystė), metai San Paulo universitete (Brazilija). Ir dabar periodiškai paklajoju - kūrybinės laboratorijos studentams, tyrimai, projektai, konferencijos. Šioje srityje, kurią drąsiai vadinu sava, pilna koja esu bene 15 metų. 
Forumo teatras, viena iš interaktyvaus pokalbio su auditorija formų, išskirtinė tuo, kad leidžia integratyviai žongliruoti ir kitais metodais.  Augusto Boal pats daug eksperimentavo ir savo sekėjus skatino ieškoti naujų formų paveikiam dialogui su auditorija užmegzti. Mūsų kelias toks ir yra.  Žinau, ką reiškia aktoriams prakalbinti kaskart kitokią auditoriją. Dėl to itin branginu mūsų komandą, kviečiančia stebėti, mąstyti, veikti ir tą daryti su šypsena,  nes, vieno personažo žodžiais: „Rimtas veidas - dar ne proto požymis. Didžiausios kvailystės padaromos būtent tokia veido išraiška.“

 • Grey LinkedIn Icon
 • Facebook

Valentinas Krulikovskis

aktorius

4 rooms, 4 kambariai. O tai reiškia mažiausiai 4 durys. Mažiausiai 4 sudėtingos situacijos sprendimai. Deja, dažniausiai gyvenime mes matome tik tą "vienintelę" išeitį, greičiausiai ne pačią geriausią. Labiausiai mane žavi, kad šioje mūsų veikloje galime eksperimentuoti; joje nebus rutinos, o svarbiausia - čia tu iš karto, vietoje siūlai ir žiūrovams, ir kolegoms scenoje netikėtą ir dažnai - labai efektyvų problemos sprendimą.

 • Facebook

Irena Jankutė

aktorė

Forumo teatras man - tai naujo požiūrio, kitokių poelgių ir pojūčių atradimas per malonumą, pagardinus adrenalino prieskoniu.

 • Facebook

Mantas Cegelskas

aktorius

4 rooms veikla įdomi ir įtraukianti. Čia galiu relizuoti savo patirtį, žinias kuriant situacijas ir personažus, ir dar suteikti džiaugsmą žiūrovui.

 • Grey LinkedIn Icon
 • Facebook
 • Instagram

Marcelė Zikaraitė-Sirgedienė

aktorė

4 rooms veikla man patinka tuo, kad dalyvaudama pasirodymuose būnu man skirto personažo vedama į dar nepažintus savo asmenybės tolius. Atsiduriu aplinkybėse, kurių gyvenime gal ir nepatirsiu. Būna be galo įdomu tyrinėti ir nustebti dėl to, kaip reaguoju ir elgiuosi tose situacijose. Ir gera žinoti, kad žiūrovai, drauge dalyvaujantys visame veiksme, taip pat patiria panašius atradimus. Ir grįš po visko į savo namus jau truputį kitokie.

Eglė Skrolytė

aktorė

Forumo teatro metodą suvokiu kaip švelniausią man žinomą vyksmą, sukuriantį dalyviams pokytį per patyrimą. Alchemija. Taip pavadinčiau, jei reiktų pasirinkti vieną žodį. Alchemija, įvykstanti su kiekvienu dalyviu, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties, išsilavinimo, pasaulėžiūros, savivokos, religijos ar kitų įsiitikinimų. Nepriklausanti netgi nuo jo pasirinkimo.
Tai tiesiog įvyksta.

 • Facebook
 • Instagram

Laurynas Graikšas

aktorius

Man, iš prigimties keliautojui- ieškotojui, nemažai atrakymų pavyksta atrasti būtent scenoje su 4 ROOMS komanda

 • Facebook
 • Instagram

Vytautas Kontrimas

aktorius

Džiaugiuosi būdamas šioje veikloje ir tai patirdamas, nes tai veikia pagal formulę: 
vaidyba + improvizacija + edukacija + nuotykis + juokas = 4 ROOMS
Visada nauja ir visada gyva. Toks teatras netampa rutina ir treniruoja

aktorinį raumenį.

 • Grey LinkedIn Icon

Silvija Stonkutė

Šumskienė

aktorė

Forumo teatras sujungia viską, dėl ko apskritai myliu teatrą - tai improvizacija, tiesioginis bendravimas su žiūrovu ir kalbėjimas apie aktualias temas. Tai unikalus žanras, kuriame auga tiek žiūrovas, tiek aktorius.

© 2020 by 4 ROOMS

VšĮ SUMANI VIZIJA, Įmonės kodas 304072726

 • LinkedIn
 • Facebook